- Lorem ipsum

De verfijnde Valeria II Suede ballerina is uitgevoerd in zachte pasteltinten en gemaakt van soepel suède.
De dunne en flexibele zool laat je voeten natuurlijk bewegen en zorgt voor een direct contact met de ondergrond. De pasvorm heeft een medium brede teenbox die de natuurlijke vorm van de voet respecteert, terwijl de lichte constructie bijdraagt aan een vrij en ontspannen loopgevoel.
Wat de Valeria extra bijzonder maakt is de geïntegreerde E-Spot™ technologie. Onder de voorvoet zit een klein geleidend bolletje dat contact maakt met de aarde, waardoor de schoen een aardend effect heeft. Het bolletje is bewust zo ontworpen dat het goed contact kan maken met de ondergrond. Tijdens het lopen is het licht voelbaar, als subtiele herinnering aan het contact met de ondergrond en het aardende effect van de schoen.
Barefootschoenen zijn gebaseerd op de natuurlijke vorm van de voet. Daardoor zijn ze, vooral vooraan, altijd breder dan reguliere schoenen. De termen ‘smal’, ’gemiddeld’, en ‘breed’ gebruiken we hier om te vergelijken met andere barefootschoenen. Lees hier meer.
Barefootschoenen hebben altijd een dunnere en flexibelere zool dan reguliere schoenen. Maar tussen de merken en modellen barefootschoenen zit wel verschil. De termen ‘dun’, ’gemiddeld’, en ‘dik’ gebruiken we hier om te vergelijken met andere barefootschoenen. Lees hier meer.De getoonde lengte in de tabel is de binnenlengte van de schoen (of zoollengte in geval van een sandaal) in centimeters. Houd rekening met extra ruimte voor je tenen. Zie de Veelgestelde vragen voor meer info over het meten van je voeten en het kiezen van de juiste maat.
De lengtes in deze maattabel hebben we zelf gemeten. Deze kunnen daardoor afwijken van de maattabel van de fabrikant zelf. In veel gevallen klopt de maattabel van de fabrikant helaas niet.
| Maat | Lengte |
| 36 | 23 |
| 37 | 23,5 |
| 38 | 24,4 |
| 39 | 24,8 |
| 40 | 25,8 |
| 41 | 26,5 |
| 42 | 27,3 |
| 43 | 27,9 |

| Waterdichtheid | Geen |
| Materiaal bovenwerk | Suède |
| Materiaal voering | Leer |
| Uitneembare binnnenzool | Ja |
| Sluiting | Gesp |
| Gebruiksdoel | Casual |
| Verzorgingsproduct(en) | Footwear Repel Plus/Leather FF Impra Spray |














