- Lorem ipsum

De populaire Nova barefootsneaker is er nu in een Special Edition uitgave! Deze tijdelijke uitgave komt in twee verschillende kleurcombinaties met knap uitgekozen kleurtinten: Pink & White en Black & White. Nova staat voor 'nieuw' en daarmee voor de symbiose van moderne esthetiek met luxe én een echt blotevoetengevoel. Het ontwerp van deze sneaker wordt bepaald door subtiel contrasterende elementen in het bovenwerk van ruw en glad leer, een ademende lining van mesh en OnSteam® Microvezel en een exclusieve kleurkeuze. De Nova Special Edition is dé sneaker voor iedereen die zoekt naar de perfecte balans tussen esthetiek én voetenvrijheid.
 Barefootschoenen zijn gebaseerd op de natuurlijke vorm van de voet. Daardoor zijn ze, vooral vooraan, altijd breder dan reguliere schoenen. De termen ‘smal’, ’gemiddeld’, en ‘breed’ gebruiken we hier om te vergelijken met andere barefootschoenen. Lees hier meer.
Barefootschoenen zijn gebaseerd op de natuurlijke vorm van de voet. Daardoor zijn ze, vooral vooraan, altijd breder dan reguliere schoenen. De termen ‘smal’, ’gemiddeld’, en ‘breed’ gebruiken we hier om te vergelijken met andere barefootschoenen. Lees hier meer. Barefootschoenen hebben altijd een dunnere en flexibelere zool dan reguliere schoenen. Maar tussen de merken en modellen barefootschoenen zit wel verschil. De termen ‘dun’, ’gemiddeld’, en ‘dik’ gebruiken we hier om te vergelijken met andere barefootschoenen. Lees hier meer.
Barefootschoenen hebben altijd een dunnere en flexibelere zool dan reguliere schoenen. Maar tussen de merken en modellen barefootschoenen zit wel verschil. De termen ‘dun’, ’gemiddeld’, en ‘dik’ gebruiken we hier om te vergelijken met andere barefootschoenen. Lees hier meer.De getoonde lengte in de tabel is de binnenlengte van de schoen (of zoollengte in geval van een sandaal) in centimeters. Houd rekening met extra ruimte voor je tenen. Zie de Veelgestelde vragen voor meer info over het meten van je voeten en het kiezen van de juiste maat.
De lengtes in deze maattabel hebben we zelf gemeten. Deze kunnen daardoor afwijken van de maattabel van de fabrikant zelf. In veel gevallen klopt de maattabel van de fabrikant helaas niet.
| Maat | Lengte | 
| 41 | 26,8 | 
| 42 | 27,2 | 
| 43 | 28,0 | 
| 44 | 28,7 | 
| 45 | 29,3 | 
| 46 | 29,8 | 
| 47 | 30,6 | 

| Waterdichtheid | Beperkt | 
| Materiaal bovenwerk | Ruw en glad leer | 
| Materiaal voering | Microvezel | 
| Uitneembare binnnenzool | Nee | 
| Sluiting | Veters | 
| Gebruiksdoel | Casual | 
| Verzorgingsproduct(en) | Leather FF Impra Spray | 









