Aan onze website wordt gewerkt!

Barefoot running trainers

Wil je graag een echte 'Barefoot Runner' worden? Op Vibram FiveFingers, of zelfs op blote voeten? Het is belangrijk om de juiste techniek aan te leren en vooral om het heel langzaam op te bouwen. Gelukkig zijn er trainers die je kunnen helpen bij het leren van de techniek.

Met dank aan Ruth Langemeijer van FeeTback-Amsterdam, zie je onderstaand een lijst van barefoot running trainers. De kolom 'BV' geeft aan of degene (ook) op blote voeten training geeft, of alleen op barefoot schoenen (meestal FiveFingers).

 

Naam Achternaam  E-mail Website Facebook Telefoon Plaats BV
Ruth Langemeijer feetback.amsterdam@gmail.com FeeTback-Amsterdam.nl FeeTback-Amsterdam 0640766893 Amsterdam x
Rob Salomonson rob@salomonson.nl w-being.com rob salomonson 0628432240 Lelystad x
Hans Verbeek hans.justus14@gmail.com hardloperhans.logt.cc barefootdelft 0152140539 Delft x
Paul Aarts info@anyonesrunshop.nl anyonesrunshop.nl anyones barefootshop 0135357358 Tilburg  
Niels Kunzel info@naturalrunningcoach.nl naturalrunningcoach.nl naturalrunningcoach 0621111188 Soest x
Alex Gijsbers alcajozo@gmail.com alexgijsbers.nl 2Fast4You Loop & Krachttraining 0621232025 Driel  
Myckel Bodt mjbodt@gmail.com happy2run.ml happy2run 0653526996 Loenen x
Paula Ijzerman paula.ijzerman@gmail.com ironfeet.nl ironfeet 0648359698 Avenhorn  
Andreas Maurer cybermaurer@hotmail.com andreasbeweegt.nl geen 0620421388 Etten-Leur x
Ludka Vloemans ludka.vloemans@gmail.com naturally-fit.nl naturally-fit.nl 0644209206 Leersum x
Hanno Sterk info@sterklopen.nl sterklopen.nl sterklopen 0629568938 Vlaardingen  
Allan Alten van allan@fitcoach.nu fitcoach.nu FitcoachAllan 0611303430 Axel  
Jeroen Hogenbirk jeroenhogenbirk@gmail.com in de maak in de maak 0625555827 Sliedrecht x
Mirjam Melai mirjam74@ziggo.nl runwaysamersfoort.com Runways Amersfoort 0612800447 Amersfoort  
Bram Vogels bram@up4running.nl up4running.nl Up 4 Running 0640589424 Leiden x
Twan Timmermans ahimsa@zeelandnet.nl ahimsawereld.nl Ahimsa 0117851279 Breskens x
Harry Jorritsma info@lichtlopen.nl lichtlopen.nl lichtlopen 0644290553 Sneek  
               
Belgie              
Patrick Dhaenens albatrox@skynet.be barefootrunning.buurtwijzer.be Hardlopen als een kind 050241689 Brugge x
Ive Rombout ive@ultraendurance.eu ultraendurance.eu UltraEndurance 0489984999 Zele  
Max Icardi max@maxicardi.com maxicardi.com train.outsidethebox 0471667430 Lille