- Lorem ipsum

De Dylan Suede 3.0 is een hippe kindersneaker met een knipoog naar retro. Het soepele bovenwerk van nappa leer en suède vormt zich prettig naar de voet en voelt comfortabel aan tijdens het dragen. De dunne Bernardino zool is flexibel en laat de voeten goed voelen wat er onder hen gebeurt, wat bijdraagt aan een natuurlijk en vrij loopgevoel. De elastische veters en klittenbandsluiting maken het aan- en uittrekken makkelijk.
Barefootschoenen zijn gebaseerd op de natuurlijke vorm van de voet. Daardoor zijn ze, vooral vooraan, altijd breder dan reguliere schoenen. De termen ‘smal’, ’gemiddeld’, en ‘breed’ gebruiken we hier om te vergelijken met andere barefootschoenen. Lees hier meer.
Barefootschoenen hebben altijd een dunnere en flexibelere zool dan reguliere schoenen. Maar tussen de merken en modellen barefootschoenen zit wel verschil. De termen ‘dun’, ’gemiddeld’, en ‘dik’ gebruiken we hier om te vergelijken met andere barefootschoenen. Lees hier meer.Dit product heeft helaas nog geen maattabel. We streven er naar om deze snel toe te voegen. Omdat we alle producten zelf opmeten, kan dit soms even duren. Neem even contact met ons als je de binnenlengte graag wil weten. Zie de Veelgestelde vragen voor meer info over het meten van je voeten en het kiezen van de juiste maat.

| Waterdichtheid | Beperkt |
| Materiaal bovenwerk | Nappa leer/Suède |
| Materiaal voering | Leer |
| Uitneembare binnnenzool | Ja |
| Sluiting | Elastische veters/Klittenband |
| Gebruiksdoel | Casual |
| Verzorgingsproduct(en) | Footwear Repel Plus/Leather FF Impra Spray |










