- Lorem ipsum

Een limited edition versie van de retro sneaker Addis. Gemaakt voor dagelijks comfort, met de hand gestikt door Ethiopische makers en met een print ontworpen door de Keniaanse kunstenaar en eco-innovator Anyango Mpinga. De Addis Lewa viert dat Vivo samenwerkt met de Lewa Wildlife Conservancy om de iconische flora en fauna van Kenia te helpen beschermen.
Vivobarefoot werkt voor deze limited edition samen met Kenia's baanbrekende Lewa Wildlife Conservancy om de volgende generatie natuurbeschermers te verdedigen. 10% van elke aankoop zal direct lewa's fantastische natuurbeschermingseducatie ondersteunen, van het plaatsen van boeken in rugzakken tot het onderwijzen van kinderen in het wild.


Dit product heeft helaas nog geen maattabel. We streven er naar om deze snel toe te voegen. Omdat we alle producten zelf opmeten, kan dit soms even duren. Neem even contact met ons als je de binnenlengte graag wil weten. Zie de Veelgestelde vragen voor meer info over het meten van je voeten en het kiezen van de juiste maat.
